Gemlik sıhhi tesisatçı

Sıhhi tesisat bir kaynaktan veya belirli bir noktada kuyu açılarak alınan suyun ev veya yapınıza arıtılmış olarak taşınıp döşenerek kirli ve atık suyun ise dışarı boşaltılmasını sağlayan bir boru hattıdır.

Sıhhi tesisat genel olarak 3 e ayrılmaktadır binanızın mutfak lavabo banyo gibi kirli su temiz su gider tesisatı yağmur giderleri olukları tahliye tesisatı binanın bir sıhhi tesisat gerecidir. Binanın ısı ve havalandırma için yapılan kanallar ve döşenen materyallerde binanın en gerekli sıhhi tesisat gerecidir. Bir diğeri ise binanın elektrik tesisatı ve bağlantılarıdır.

Genel olarak binanın ihtiyaç duyduğu üç genel sıhhi tesisat bu şekildedir. Sıhhi tesisat kirli su giderlerindeki önlemleri pis koku ve gaz birikimi ve zararının yok  edilmesi için boşaltma ve tahliye borusundan attıkları ve temizlemeyi gerçekleştirmek için sulu tahliyeyi sifon basıncı ile boşaltma borusuna iletir siboplar ile su tahliyesi yapılıp denge sağlanır. Sifon yüzeyinde tıkanma tehlikesi yaratmamak için ızgaralar konulur saç toz gibi maddeler açısından koruma sağlanır. Gerekli durumlarda bakımları gerek sizler gerek işinde uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

sıhhi tesisat su tesisatı gemlik sıhhi tesisatçı su gider su boru tesisatı

Sıhhi tesisat atık su giderlerinde önlem olarak Izgara veya süzgeç kullanımı olarak görev göstermektedir. Banyonuzun sıhhi tesisatında tahliye ve boşaltım boruları ve giderleri sıva ve zemin döşemesi altına gömülü şekilde olmaktadır. Ana gider ve toplanma alanı ise Klozet giderlerinin altında bulunan çatalda toplanarak tahliye edilecek noktada toplanir. Bu çatal kurşundan yapılmaktadır. 25 ile 30 yıl tamirat gerektirmez.2 veya 3 senede bir bakım ve temizlik sağlanmalıdır.

Arıza yapmaz herhangi bir kaçak durumu söz konusu olduğunda Gemlik sıhhi tesisat yenileme işlemleri yanısıra mevcutta bulunan tesisatınızın kaçağının sorununu çözme konusunda gerekli teknik bilgiye ve tecrübeye sahibiz. Gelişmiş teknoloji ve teknik bilgi ile bakım ve tamir sağlanmaktadır.

Tesisattaki su kaçağınız uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Zemin altına döşenmiş olan tesisattaki bir kaçağın bulunması zordur. Belirli aletlerden destek alarak ve tecrübeye dayalı tespitlerimiz ile kaçağın bulunduğu yüzeyi saptama sağlamaktayız. Diğer firmalar Kaçak belirlemede şüphe duyduğu yerleri kırarak tespit sağlamaktadır. Buda maaliyeti arttırarak zamanı uzatarak ve etrafı batırarak sizlere olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Biz yıkmaya parçalamaya ve kırmaya son veriyor. Ekipmanlarımız ile tespit sağlıyor ve kesin çözüm sunuyoruz. Ödeyeceğiniz mevlayı düşürmekle kalmıyor zaman tasarrufu ve temiz bir işçilik sağlıyoruz. Gemlik su kaçakları tamiri su borusu patlağı veya su borusu kaçağı pis su giderleri kaçağı patlağı gibi evinizin içinde geçen bütün tesisatın problemini yenilikçi çözümler sağlayarak kısa sürede çözüyoruz.

ELEKRİK TESİSATI VE ONARIMI

    Binanın veya herhangi bir yapının elektrik tesisatı duvar zemin ve tavan içine gömülüdür. Elektrik tesisatı en az arıza veren bir sistemdir bina 50 yıl üstünde değil ise korkulacak bir problem yaratmamaktadır. deprem vb. binanın zarar gördüğü durumlarda bir tehlike ile karşılaşmamak adına kontrol sağlanmalıdır. Eski binalarda ise yöntemler ve döşemeler farklılık gösterebilir ancak yeni nesil röntgen yöntemi denilen bir uygulama ile elektrik tesisatı incelenebilmektedir. Bunun dışında hat çekme vb. durumlarda da uzman ekibimiz sizlere her konuda en doğru işlemi sağlamaktadır.

Kayaoğlu inşaat olarak Bursa Gemlik ve bölgelerinde sıhhi tesisat ve Gemlik tesisat ve Kayaoğlu inşaat tesisatçı olarak bir çok farklı şekilde bilinen sektörde öncü firmamız binanın kalbi olan tesisat olarak genelleme yapılan su tahliye ve elektrik konularında uzman ekip ve ileri teknoloji ekipmanı bünyesinde bulundurmaktadır.

İşinde tecrübeli ekibimiz ve son sistem ekipmanlarımız ile güler yüzlü çalışma prensibimiz ve son sistem donanım ekipman ve teknik ekipman yönünden gerekli ve en yeterli bilgi ile Gemlik sıhhi tesisat yapımı Gemlik sıhhi tesisat onarımı olarak sizlere zaman tasarrufu para tasarrufu ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

Detaylı bilgi için arayabilir veya mesaj atabilirsiniz çeşitli kırık ve yıkımlardan sizleri kurtarıyor. Temiz bir çalışma sağlıyoruz.

5/5 - (2 votes)