Mutfak yenileme

Mutfak ve banyo evin en zor bölümlerinden biridir mutfak ne kadar iyi bakılırsa bakılsın zamanla nem koku gibi faktörlere maruz kaldığından değişime ihtiyaç duyar yeni mutfaklarımız kaliteli olmakla birlikte bu sorunları ortadan kaldırmakta yeni nesil sistemler bu faktörlere yeterince dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Gemlik hazır mutfak mutfak tamiratı mutfakta herhangi bir değişiklik veya eski mutfağınızın aynı şekilde bulunmayan parçalarının imaline kadar bir çok konuda sizlere sınırsız hizmet sunmaktayız.

Yeni bir mutfak düşüncesi bayanlarımızı cezbetmektedir çünkü bayanlar günün büyük bir kısmını mutfakta geçirmekte bu yüzden mutfak ne kadar kullanışlı ve sağlamsa müşteri memnuniyeti daha çok artmakta bu nedenle ihtiyacınız olan bir çok ürün çeşitliği ile kaliteli sağlam sistemlerimiz ile bu sorunları ortadan kaldırıp sizi daha kullanışlı ve dayanıklı mutfak sahibi yapmaktayız.

Mutfak dolaplarını en ince detaylarına kadar sizin isteklerinize göre tasarlayıp model sunmaktayız. Su tesisatınızı çok detaylı inceleyip değişiklik isteğiniz varsa yeniliyor tadilata ihtiyacı varsa da kontrollerini yapıyor ve yeniliyoruz batarya modelleri ve montajı yapıyoruz çamaşır makinası bulaşık makinası ankastre set vb. Elektronik alet ve beyaz eşya dahil etmek isterseniz bu şekilde dolap tasarlıyoruz ve gerekli tesisatı oluşturuyoruz.

gemlik mutfak tasarımı mutfak modelleri gemlik mutfak mobilyacı kumla manastır umurbey gemsaz kurşunlu küçük kumla

Çalışma sistemimiz şu şekildedir :

*Mutfak a dan z ye tesisat su giderleri duvar zemin gibi yerlerde deforme veya rutubet olup olmadığına kadar detaylı inceleme yapılır.
*Mutfak dolapları tezgah mutfak arası gibi yerlerin detaylı ölçüleri alınır.
*Bütçeniz ve istediğiniz model ve malzemeler siz müşterilerimizle birlikte belirlenir.
*Siz müşterilerimizle birlikte belirlediğimiz malzemeler ve istediğiniz modeller kullanılarak tasarladığımız projemizi sizlere sunarız.
*Müşterimiz onay verdiği takdirde varsa öncelik olarak alt yapı tesisat işlerini yaparız.
*Duvar zemin tavan da gerekli boya duvar kağıdı fayans – kalebodur işlerini yaparız.
*Mutfak dolabı montajı ve elektronik eşyalarınızın montajını yaparız.

gemlik mutfak tasarımları gemlik mutfak dolabı modelleri mutfak tezgahı gemlik evye modelleri gemlik mobilyacı

Mutfak dolabı modelleri

*Membran mutfak dolabı
*high gloss mutfak dolabı
*akrilik mutfak dolabı
*laminant mutfak dolabı
*ahşap kaplama mutfak dolabı
*lake mutfak dolabı
*ankastre mutfak ve dolabı
*amerikan mutfak dolabı

Her bütçeye ve her ihtiyaca uygun yeni nesil dayanıklı ve uzun ömürlü sistemlerimiz en yeni modellerimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız 35 yıllık bilgimiz işinde uzman güler yüzlü kadromuz ile oldukça geniş ürün yelpazesine sahip firmamız ile iletişime geçmeden mutfak yaptırmayınız.

Bizimle iletişime geçip teklif alabilir veya ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanıp maliyet süre ve kalitemiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

5/5 - (36 votes)