gemlik mutfak dolabı

Genelde tercih edilen mutfak çeşitlerimizden bahsetmek isteriz. Değişen yenilikçi trendler. Bir de otantikten vazgeçemeyenler için her tür de ve modelde tasarlanır. Mutfak yapımları ile siz hayal edin biz tasarlayalım. Çizimlerimizi gerekli ölçüler ve hesaplamalar yapıldıktan sonra sizlerin de istek ve tasarım önerileriniz ile birlikte beraber tasarlayabilir veya tamamen mimarlık hizmetlerimize bırakarak evinize en uygun yenilikçi mutfak tasarımlarınızı en geniş ürün yelpazemiz ve çeşitlilik ile kıskandıran işçilik ve tasarımlar ile kendinizi mutlu edebilirsiniz.

mutfak dolabı gemlik hazır mutfak dolabı satın al satışı

* Gemlik mebran mutfak dolapları
*Gemlik akrilik mutfak dolapları
*Gemlik hihg closs mutfak dolapları
*Gemlik MDF mutfak dolapları

*Lake mutfak dolapları

*Ahşap mutfak dolapları

     Ahşap mutfak dolabı 

Otantik ve  doğallıktan yana olanların vazgeçilmez seçimi ahşap kaplı mutfak dolap modeli,İstediğiniz modelde modern veya klasik tarzda yapılmaktadır.Ahşap mutfak dolap kapakları iki türlü üretilmektedir.komple ahşap olarak veya düz mdf üzerine ahşap kaplama baskısı uygulanarak yapılmaktadır.Klasik ve country mutfaklarda cok fazla tercih edilen bir yöntemdir.Ahşap kapaklı çalışmalar maliyet olarak en yüksek maaliyetli mutfak türüdür. Mutfağınızın hem ahşap görünümünde hemde  ekonomik olmasını istiyorsanız? bir diğer seçenek olan ahşap görünümlü Membran veya Mdf kapak baskı tercih edebilirsiniz . 

 

      Lake mutfak dolapları

 Lake mutfak dolabı işlenmemiş  Mdf üzerine parlak veya mat lake boya uygulanarak yapılmaktadır. Kapak modelleri düz veya sizlerin istediği desen ve şekillerle imal edilebilmektedir. Dolap gövde kısımları isteğe göre lake veya MDF den yapılabilmektedir. Lake mutfak dolaplarını İster modern, ister klasik yaptırabilirsiniz.

 

         Membran dolaplar 

 Membran mutfak dolapları en çok tercih edilen ve en çok renk ve modele sahip sağlamlığı ve uzun yıllar kullanışlı ve sağlıklı oluşu ekonomik ve estetikliği ile göze hitap eden gerek parlak gerek mat renklerle mufağınızı yeniden tasarlamanıza yardımcı olan en uygun malzemedir.

 

 

İstediğiniz ölçü model ve renk farklı renkler 235 farklı renkler ile mutfağınızın genişliğine göre gerekli ölçüler alınır. Sizlere olabilecek model ve dekoratif geniş alan nasıl sağlanır? işinde uzman ekibimiz ve mimarımız ile detaylı bilgi ve fikir sunulur. 2017-2020 arası en çok tercih edilen model sıralamamız özel tasarım olmasına rağmen en kaliteli malzemeler tercih edilip her bütçeye uygundur. Kullanılan malzeme farklılık gösterir fiyat ve kullanılabilir olma deforme ömrü hepsinin farklıdır sizlerin isteği üzerine bütün malzemeler değiştirilebilir yazlık ve sürekli kullanılan mutfak arasında dağlar kadar fark vardır sürekli kullanımda kaliteli malzeme 20 yıl garanti saglar ama az kullanımda basitleştirilmiş ucuz malzeme de 20 yıl kullanım sağlamaktadır. gerekli tüm konu ve hususlar detaylı şekilde konuşulur hesaplanır ve gereken en ortalama maliyet ve uzun ömürlü kullanım garanti altına alınır.

gemlik mutfak dolabı montajı ve firması firmaları modelleri örnekleri

Mutfak dekorasyon

Varolan mutfağınızı onarmak ve dekore etmek istiyorsanız. Yine sizlere gerekli ekip ve mimarlık hizmetimiz ücretsiz keşif hizmeti olarak göndermekte ve gerekli ölçüleri alıp fikirlerimizi beyan etmekteyiz. Sizlere istediğiniz kriterleri baz alarak uygun bir maliyet çıkararak işinizi 3 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

mutfak dolap modelleri mutfak dekorasyon hazır mutfak gemlik

Gemlik hazır mutfak

Genellikle geniş alana sahip müşterilerimiz ve sıfırdan düşünenler için en uygun fiyat sağlaması sayesinde sıklıkla tercih edilen hazır mutfak modelleri özel yapıma göre daha karlı ve cazip fiyatlara denk gelmektedir. Belirtmiş olduğumuz renk ve alınan ölçülere en uygun modelleri sizlere önererek 3 iş günü içerisinde uzman ekibimiz ve mimarımız ile kurulum ve montajını sağlamaktayız.

 

Gemlik mutfak dolabı Gemlik mutfak tadilatı Gemlik mutfak arası fayans ve tamperli cam uygulaması Kayaoğlu inşaat Gemlik olarak sektörde öncü firmamız tarafından Bursa ve Gemlik bölgesinde A kalite hizmet kalitesi ve disiplinli çalışma prensibine sahip firma ve çalışanlarımız ile sizlere kaliteli mutfak tasarımları ve deneyimleri yaşatmak için gerekli özveriye ve malzeme ürün çeşitliliğine sahibiz.

 

Güler yüzlü çalışmayı ve müşteri memnuniyetini kendimize iş prensibi olarak baz aldığımız için 35 yıldır süregelen işlerimiz ve referanslarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktayız. Detaylı bilgi almak için arayabilir ve ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kullanışlı bir mutfak; ihtiyaçlar doğrultusunda planlanmış, hem fonksiyonel hem de görsel olarak kişiye uygun olandır. Mutfak tadilatı genellikle mevcut mutfak dolabının kullanışsız, yetersiz, deforme veya modası geçmiş olması gibi nedenlerin yanı sıra zamanla ortaya çıkan tesisat problemleri nedeniyle de yapılabilir.
Tadilat sürecinde projeye özel detaylar olabilir. Bu süreçte konusunda uzman kişilere danışılması önerilir.

5/5 - (32 votes)