tüm bonus kartlara 9 taksit gemlik kredi kartı tamirat kart ile tadilat kart ile boya badana mantolama mutfak dolabı banyo duşakabin çatı taksitli tamirat - Eviniz ile ilgili tüm soru ve sorunlar için tek adres tek isim

Gemlik mühendislik

Gemlik mühendislik hizmetleri Orhan KAYA tarafından Kayaoğlu inşaat firması çerçevesinde kurularak Bursa bölgesinde hizmet vermektedir. Firmamızın tüm yapılaşmalar için gerekli izinleri  tecrübesi ve yetkisi bulunmaktadır Bursa Gemlik Kurşunlu Kumla Fıstıklı Köyler gibi bir çok yerde gerek prefabrik gerek çelik konstrüksiyon gerek betonarme her yapıda gerekli teknik bilgiye ve tecrübeye sahip mühendislik ekibimiz gerekli izin yetkilerine sahiptir  belge evrak takiplerini eksiksiz yapmakta ve sizlerle birlikte tasarladığımız yapılaşmanın projelerini detaylı ve anlaşılabilir bir şekilde sizlere sunmaktayız.

Mühendislik kapsamında gerekli temel bilgi ve teknik donanıma sahip firmamız en yenilikçi sistem ve alanlarda faaliyet göstermektedir. Çözüm odaklı çalışma stratejilerimiz ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. İnşaat ve yapılaşma konusunda gerek yatırımcı gerek şahsi yapılaşmalarınızda sizlere zaman optimizesi ve fikir sağlayıcısı olarak destek ve hizmet sunmaktayız.

mühendis gemlik mühendislik inşaat proje mühendisi inşaat mühendisi
mühendis gemlik mühendislik inşaat proje mühendisi inşaat mühendisi

Mühendislik hizmetleri

mühendis gemlik mühendislik inşaat proje mühendisi inşaat mühendisi
mühendis gemlik mühendislik inşaat proje mühendisi inşaat mühendisi

Çelik yapı hafif çelik yapı betonarme, Yapı ahşap yapı güçlendirme ve tadilat işlemleri.

Bu kategorilerde ve mühendislik konusunda sizlere gerekli yardım ve fikir beyanı konusunda birçok kategoriye sahip firmamız, uzman kadro ve deneyimli mühendislerimiz ile sizlere hizmet sunmaktadır. Her türlü yapılaşmanın plan ve çizimi tasarımı sağlanır gerekli izinler için belediye vb yerlere randevular alınarak süreç hızlandırılır sonrasında yapılaşmanın olacağı bölgede gerekli zemin hesaplamaları bölgede ne tarz bir yapılaşmaya izin verecek bir zemin olduğunun hesaplaması gerekli gider ve enerji hatlarının noktalarını en kısa sürede ve en yakın noktadan nasıl sağlanacağı gibi bir çok konuda geniş kapsamlı ölçüm hesaplama ve planlama en ince ayrıntısına kadar yapılmaktadır.

Bu kapsamda rakip firmalara göre daha yüksek değil daha düşük bütçelere en geniş kapsama ulaşmış ve 35 yıllık sürdürülebilir garanti ve memnuniyet doğrultusunda işimizi devam ettirmekteyiz.

Detaylı bilgi için arayabilir fiyatlar konusunda ve ücretsiz keşif hizmeti konusunda bilgi alabilirsiniz. 35 yıllık bilgi birikimi ve gerekli teknik bilgi ile sizlere kaliteli hizmet ve uzun yıllar garanti sağlamaktayız.

Mühendislik Hizmetleri

Mühendislik alanında şirketimizin amacı almış olduğu işleri sadece proje bazında bırakmayıp, anahtar teslimi olarak yapmak ve işi zamanında, sözleşme şartlarına ve teknik zorunluluklara uygun olarak teslim etmektir. Günümüz iş dünyasına uygun olarak, sadece işin yapılmasını esas almayıp, hizmet sektörünün en önemli konularından biri olan müşteri memnuniyetini sağlamak ve referanslar sayesinde iş hacmimizi ve memnun müşteri portföyümüzü sürekli olarak yükseltmek hedefindeyiz.

 

Kayaoğlu inşaat Bursa ve Gemlik Bölgesinde Gemlik mühendislik hizmetleri ve Kayaoğlu inşaat mühendislik olarak anılmakta sektörde öncü firmamız sizlere gerekli A kalitede hizmet sunmakta ve her türlü alanda gerek inşaat gerek zemin gerek elektrik ve herhangi bir tesisat konusundan ileri düzeyde teknolojiye kadar pek çok alanda Kayaoğlu inşaat mühendislik olarak sınırsız ötesinde proje ve çalışmaya sahibiz.