Mimarlik hizmetleri

Gemlik’de Mimarlık,iç mimarlık,Mühendislik hizmetleri vermekteyiz sektörde öncü ve en yeni programlarımız ile kendimize özgü çizim ve çalışma şeklimizle diğer benzer kuruluşları geride bırakmaktayız. Önceliğimiz kalitemizden ödün vermemek ve kendimizi her konuda geliştirip ileriye taşımak büyük küçük demeden her konuda her bölgede uzun ve kısa vadeli her işte sizlere mimarlık, iç mimarlık, mühendislik hizmetleri vermekteyiz.

     Bünyemizde istihdam etmekte olan tecrübeli ve güler yüzlü ekibimiz ile yapılarınız da ki değişimi veya yenilemeyi sıfırdan sizler ile tasarlayarak sizlere yaşam alanı sunmaktayız.

Neler Yapıyoruz? – Hizmetlerimiz neler?

Mimarlik hizmetleri: Büyük veya Küçük alan ve ölçekli her alanda gerekli çizimleri sağlamak projelendirmek önermek sizlerin müşterilerimizin isteklerine göre gerekli değişiklikleri yapmak ve her detaya özen vermek gerek el çizimlerimiz ve ardından program 3D çizimlerimzle sizlere sunmak.

Müstakil ev ve villa 

Apartman dairesi prefabrik ve çelik konstrüksiyon yapılar

Restoran ve kafeler

Ofisler iş yerleri ve plazalar

Akla gelebilecek iç ve dış mekanlarda tüm mimarlık ve mühendislik işlerini Gemlik firması olan Gemlik kayaoğlu inşaat olarak 10 yıl garantili olarak sizlere sunmaktayız.

iç mimarlık hizmetleri

Eviniz iş yeriniz ofisiniz aklınıza gelebilecek her alanı sizler için yeniden yaratıyoruz sizleri yepyeni bir yaşam alanı sunuyoruz gerek alan genişletme gerek alan ekleme gibi bir çok akla gelebilecek isteklerinizi sizler ile birlikte tasarlıyor ve sizlere uzmanlığımıza dayalı yenilikçi fikirler ile yol gösteriyoruz.Çizim ve görseller ile dilediğiniz ortamı yaratıp sizlerle birlite gerekli değişiklikleri sağlıyoruz.

gemlik muhendislik hizmetleri iç mimar ve mimarlık ofisi

Mühendislik hizmetleri: Birçok mühendislik alanında hizmet vermekteyiz eviniz, iş yeriniz, bahçeniz’in her alanında yapılmak istenen her türlü iş için gerekli ekipman proje ve bilgiye sahip alanında başarılı ekibimiz ile tesisat,onarım,oluşum için gerekli projelere sahip gerekli izinler konusunda bilgili ve işimizde uzmanız her konuya hızlı çözüm sunmakta ve siz müşterilerimizi projelerimiz ile memnun etmekteyiz.

5/5 - (36 votes)