Gemlik laminant parke

 

       Gemlik laminant parke hizmeti vermekte olan firmamız uzun yıllardır sektör de tek olmaya devam etmektedir. birinci sınıf malzeme ve kaliteli işçiliklerimiz ile memnuniyet ve uzun yıllar sorunsuz kullanım garantisi ile çalışmaktayız.Parke , parke malzemeleri satışı yapmakta ve montaj sağlamaktayız bünyemizde istihdam etmekte olan uzman kadromuz bir mimar önderliğinde gerekli özen ve titizlik ile işinizi uygun fiyatlarla teslim etmekteyiz.

 

 

Laminant parke tam olarak ağaç olmayan ağacın yan ürünlerinin preslenerek mdf veya hdf dediğimiz sentetik ürünlerdir.yüzer sistem olarak döşenir bu şekilde döşenme tercihinin fazla olması maliyetin düşük olması ve hızlı döşenmesidir. Gün geçtikçe daha kaliteli ve daha düşük maliyetli ürünlerin çıktığını biliyoruz hepsini yakından takip edip bünyemize dahil ediyoruz. Sizlere daha iyi hizmet vermek için ürünleri hem kendimiz inceliyor hemde müşterinin isteklerine kulak verip en uygun ürünü en ucuz fiyata bulup düşük maliyetle hizmet sunuyoruz.

parke ustaları parke modelleri gemlik parkeci gemlik parke şatışı firmaları parke ustası parke uyglamaları

Parke döşemede zeminin önemi!

Parkenin ömrünü uzatmak için zeminin düz olması ve sağlam olması önemli rol oynamaktadır şap bir zemin ise şapın kumlama yapmaması gerek darbeye karşı eğim yapmaması gerek eğer bunları yapıyorsa parke zamanla kilit yerlerinden kırılabilir altına koymuş olduğunuz şilte malzemesi her ne kadar zemini parkeyle birleştirip zeminle parke arasında koruma sağlasa da zamanla belirttiğimiz kırılma esneme ses çıkarma gıcırdama olayları yaşamamak için zemin tekrar şaplanmalıdır.

Nasıl şap yapılır: en yaygın kullanılan yöntem olan self-leviling şapı olan sistem ne kadar kolay uygulansa da uzman kişiler veya ustalarımız tarafından yapılması daha doğrudur çok kısa sürede kendi kendine yayılma özelliği sayesinde kısa sürede işlem yapılır. Bir gün kuruduktan sonra hazır hale gelir.

laminant parke onarım tamir tadiat satış gemlik laminant parkeci uygulaması

Parke ne işe yarar?

Leke tutmama özelliği sayesinde kolayca temizlik yapar yüzeyi sayesinde rahatça eşyalarınızı koyup yer değiştirme olanağı sağlar çizilme ve darbelere dayanıklıdırlar sigara ve benzeri ateşli ürünlerden etkilenmezler kolay çıkar tak özelliğinden dolayı değişimi veya onarımı kolaydır nemli bezle kolayca temizlenebilir üzerinde ayakkabı ile de yürünse bir sıkıntı olmaz çeşitli renk ve çeşitleri ile evinizi hayalinizdeki gibi dekore etmenizi sağlar.

Gemlik kayaoğlu inşaat olarak en geniş ürün yelpazesine sahip firmamız kalıplaşmış ürün ve seçenekleri yerine en yeni ürünler ve dünya pazarına hakim eşsiz model ve tasarımlar ile modası geçmiş parke ve tasarımlardan sizleri kurtararak evinizi ve mekanlarınızı sizlere daha uzun yıllar kullanım garantisi ile sunmaktayız.

En çok model en kaliteli parke modelleri ile Gemlik de hizmet sunan kayaoglu insaat olarak parke isleriniz de model seceneği ve uygulama isleri ile size bir telefon kadar yakiniz.

gemlik laminat parke satışı gemlik parkeçi gemlik parke uygulaması gemlik parke modelleri gemlik parke fiyatları


5/5 - (1 vote)