Mebran kapılar camlı mebran kapı camsız mebran kapı ve Gemlik mebran kapı olarak birçok farklı model ile istediğiniz her şekilde ve fiyatlarda isteğe göre yapılmaktadır. Seri üretim değildir. Sizlerin arzu ettiği model ve renge göre üretimi tamamlanır. İmalathanemiz ve kendi ekibimiz ile sizlere hem ekonomik hem de sizlerin isteği üzerine tasarlanan üretilen ve monte edilen kapılara 1 hafta gibi bir sürede montaj ve kurulum dahil sahip olabilirsiniz. Kaliteli işçilik ve sağlıklı malzemeler ile üretilen Gemlik membran kapı olarak tam 20 yıl sorunsuz kullanım garantisi sunmaktayız

 

       Membran kapılar günümüzde en çok tercih edilen kapı modelidir .Sağlam ve uzun ömürlü olması ve bir çok model ve rengi bünyesinde bulundurarak evinizin rengine mobilyasına ve göz estetiğinize uygun olarak dilediğiniz şekil ve renkte imal edilebildiği için çok fazla rağbet görmektedir.

ahşap membran kapı imalatı montajı satışı şirketi

Membran kapı modelleri

Gemlik membran kapı %30 silikon zarı %70 MDF malzeme ile üretilir sağlamdır 20 yıl garantilidir.

Gemlik membran kapı tek yüzeyi dışında diğerleri PVC ile kaplandığı için 3D kaplama da denir.

Mebran kapı içerisindeki malzemeler sağlık bakanlığınca onaylı ve sağlık açısından maksimum güvenlidir.

Mebran kapılar içerisindeki malzeme ile kir tutmaz ve temizliği kolaydır.

membran kapı ahşap kapı gemlik kapı ve kapıları satın al sipariş ver üretimKayaoğlu inşaat Gemlik ve Bursa bölgesi kapsamlı firmamız dünya pazarını ve yenilikleri bünyesine dahil ederek kapı ve kapı çeşitlerinde güvenlik sistemleri ve teknoloji den çeşitli renk ebat ve işleme ile el işçiliğinden seri üretime perakende satıştan toplu satışa işçilik montaj dahil işlemlere yahut işçilik dahil olmadan her bütçe ve her istek de tasarım ve satış montaj gibi işlemlere ve projelere Kayaoğlu inşaat kapı Kayaoğlu inşaat membran kapı ve Gemlik membran kapı olarak iletişim kurarak A kalite hizmetlerimizden yararlanabilir uzun süre dayanıklı ürünler ile tanışabilirsiniz.


Mebran kapılar kalitesi ve uzun yıllar kullanım ile en çok tercih edilen ve rağbet gören üründür. Mevcutta bir meblam kapınız var ve herhangi bir sorunu tadilat durumu var ise bizlerden bilgi alabilir veya tadilat talep edebilirsiniz.

Her ortam ve mekan için uygundur. Kabarma ve dökülme gibi problemler yaşanmaz ısı yansıtma ve izole de güçlü olduğu için kış aylarında ısıyı muhafaza etmekte ve içeride tutmakta çok etkilidir. Ses yalıtımını çok etkin sağlar ve sesi minimize eder.

En çok tercih edilen kapilar arasında yer alan mebran kapılar bir çok farklı modeli olduğundan her ortama ve binaya uyum sağlar uzun yillar kullanım sağladığı için ekstra bir maaliyet cikartmaz kaliteli ve sağlıklı malzeme kullanılarak üretiminden montajına kadar ki sürede işinde uzman kadromuz ile kısa sürede temiz ve sağlıklı bir iş ve sterilize bir ortam ile kısa sürede hijyenik ve temiz bir ortam çalışması ile evinizin teslimi sağlanır.

ahşap kapılar mebran kapı kapılar ahşap kapı gemlik imalatı

Fiyat tekliflerimiz ve detaylı bilgi için arayabilir ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

5/5 - (2 votes)