Gemlik taş yünü asma tavan ses yalıtımı temizliği ve hijyeni kolay kurulumu montajı ısı izolesi gibi yalıtkan işlevselliği ışık çınlaması olarak tabir edilen aydınlık bir görünümü eviniz veya mekanlarınız için mükemmel bir akustiği öne çıkardığından oldukça yaygın kullanılmaktadır.

Gemlik taş yünü asma tavan içeriği nedir sağlıklı mıdır gibi bir çok  düşünceye karşın içiniz rahat olsun taş yünü asma tavan, toz olana kadar ezilerek bazalt taşı ve kimyasallar kullanılarak geri dönüşümü mümkün olarak üretilen bir  üründür. Sağlamlığı garanti eden içerisinde %56 kadar oranla bazalt taşı %34 kimyasal içerik ve %10 ise geri dönüşümü mümkün ürünün sağlık açısından herhangi bir sorun oluşturacak kanserojen madde bulundurmamak ile birlikte ıso9001 ve ISO 9002 belgelerine sahiptir.

Gemlik taş yünü uygulaması

Gemlik taş yünü yapılacak taş yünü uygulanacak olan yüzeyin lazer ile taş yünü asma tavan adı ve ölçüsü ya da kodu alınır. Alanın isim veya kodunun üzerine profil yerleştirilip 360 santimlik taşıyıcılar Çelik dübeller çift yaylı masalar ve askı teli kullanılarak alana yerleştirilir. Tavana yerleştirilen taşıyıcılar başlangıç duvarından en az 40 santim en yüksek 60 cm uzaklıkta olurlar. Diğer ilk taşıyıcıya göre kademeli olarak iki taşıyıcı da aynı biçimde sabitlenip. İlk taşıyıcı ile iki taşıyan taşıyıcı arası en az 100 cm en yüksek 120 cm arasında olur. 100 veya 120 cm aralıklı olan taşıyıcılara 50 veya 60 cm aralıklarla birleştirilerek ilk olarak döşenen ana taşıyıcılara bağlantı yapılır. Son olarak yüzeyde tavanda döşenen 50 x 100 veya 60 x 120 ölçü oranlarından dikdörtgenler ana taşıyıcılara bölünür ve 60×60 veya 50×50 ölçülerinde kareler oluşturulur. Oluşan kareler taş yünü paneller ile birleştirilip taş yünü asma tavan tamamlanır.

Gemlik taş yünü asma tavan özellikleri:

Kanserojen madde içermez sağlıklıdır.

Yüksek miktarda neme ve rutubete dayanıklıdır.

Normal düz bir tavana nazaran şık ve ışığı yansıtma özelliği sayesinde kaliteli bir ışıklandırma sağlar.

Model ve renk açısından zengindir isteğe göre tasarlanır.

Çok sayıda taşıyıcı panel şekli ve kenar köşe gibi farklı detaylar mevcuttur.

Renk beyaz olarak yapılmaktadır isteğe göre farklı renkler üretilebilir.

Tamamen monte halde degildir taşınabilme özelliği vardır.

Herhangi bir sebepten tamir gerektirdiği halde masrafsız ve maliyeti düşüktür tamiri kolaydır.

Gemlik taş yünü asma tavan artık binlerce yeni model ve ışıklandırmaya sahip..

İstenildiği zaman boyanabilir.

   Gemlik ve Bursa bölgesinde öncü firma olarak geliştirilen teknoloji ve ekipman ile yüzlerce çeşit renk ve şekilde led ve farklı ışıklandırma yöntemleri ile sizlere hayal gücünüzün sınırlarını zorlayacak ürün ve işçilikleri sizlere sunmaktadır.

Gemlik taş yünü asma tavanlarimiz sizin hayal gücünüzü veya istediğiniz yüzey şekil renk görseller ve ölçülerde dekor ve görselliğe en uygun şekilde evlerinizi süsler.

Sizlere taş yünü asma tavan kullanımını seçmeniz için çeşitli kolaylıklar sağlayan bu ürün hem ev hem iş yerlerinizi sadece dekoratif olarak değil ayrıca temizlik ve taşınabilir çıkart aktaş’ı montajını başka yere yap özellikleriyle taşyünü asma tavan değiştirilip küçültülerek veya tekniği değiştirilerek hem ekonomik hem de her bütçeye cevap veren niteliktedir.

Sizlerin seçmiş ve istemiş olduğunuz taslağın estetik ve uyumu net bir şekilde belirtildiği taktirde başlayacağımız ve teslim edeceğimiz taş yünü asma tavan uygulaması şık ve göz alıcı bir şekilde uzun yıllar aynı sağlamlık ve hijyeniklik ile süregelecektir.

Sizlerde bizi seçerek Gemlik taşyünü asma tavan uygulamalarımız ile mekanlarınıza ve evlerinize şıklık katıp uzman ekibimiz ve kaliteli içeriklerimiz ile uzun ömürlü kullanım sağlayabilir uzun yıllar memnuniyet duyabilirsiniz

Evlerinizi birlikte dizayn ederek sizlerin isteklerine en yakın hayallerinize en benzer kaliteli bir hizmet sunmaktayız şuanda popüler olarak kullanilan taşyünü asma tavan uygulaması ve kullanımı ile ilgili en sağlıklı ve profesyonel olanakları firmamız bünyesinde bulundurmakta ve sizlerle birlikte tasarlamaktadır.

Firmamız sürekli güncellenen ürün çeşitliliğine sahiptir ancak buna rağmen sizlerin isteklerine göre tasarım yapmakta ve kolay kurulum sağlamaktayız.

Gereken titizlik ve temiz çalışılarak kısa sürede montaj ve üretim sağlayarak evinize değer ve şıklık katıyor uzun yıllar kullanımı ve memnuniyeti garanti ediyoruz.

Fiyat tekliflerimiz ve detaylı bilgi için arayabilir ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz

4.9/5 - (39 votes)