Gemlik sineklik

Genelde yaz aylarında tercihi ve kullanımı sıklaşan sineklik çeşit ve model olarak pencerede stabildir. Sadece gerekli ölçüye göre düzenlenir. Pimapen ve modelleri beyaz kahverengi şeklinde yapılabilir ahşap sineklik tercihleri de mevcuttur.

sineklik yapımı sineklik montajı sineklik üretimi firması firmaları şirketi şirketleri modelleri modeli ustası

Kapılara veya istenilen yere geniş veya kapı niyetinde bir çözüm üretilebilir. Bunlar tek kapı olarak sürgü kapı olarak veya katlanır şekilde tercihinize göre değişiklik gösterebilir. Evinizin penceresinden kapısına ara bölümlerinde kullanımı kısıtlanmayan yenilikçi sistemde hizmet vermekteyiz dilediğiniz her bölgede her genişlik de ve ölçüde tasarlayabilir ve montaj sağlayabiliriz Pimapen veya ahşap veya duvardan duvara olacak şekilde katlanır veya düz modellerle tercihen sizlere en uygun şekilde ve bütçede kısa sürede montaj ve üretim sağlanmaktadır.

 Perdeli sineklik sürgü sineklik açılır sineklik renkli sineklik gibi bir çok yenilikçi sistemi sizlere A kalitesinde sunmakta Kayaoğlu inşaat olarak Gemlik Bursa etrafı bir çok bölgede geniş kapsamlı bir çalışma sunmaktadır.

Uzman ekibimiz gerekli ölçü ve dilediğiniz modeli belirledikten sonra imalatı en geç 3 gün içerisinde gerçekleştirir. Sayı ve genişlik alan ne olursa olsun sizin müsaitlik durumumuza göre bir günde hızlı kurulum ve montajı gerçekleşir.

Sineklik fiyatları

Detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için arayınız. fiyat ölçülere göre değişiklik göstermektedir.

5/5 - (2 votes)