Elektrik ve aydınlatma

    Gemlik elektrik ve aydınlatma sistemleri olarak tesisat çekme tesisat bağlama elektrik bağlantıları sayaç vs akım kontrolleri ve avize priz gibi malzemenin kurulum ve satışını yapmaktayız.

Elektrik ve aydınlatma konusunda sektörde her türlü istek ve soruya cevap vermekteyiz tesisat çekmek için başka firmaya avize gibi dekor malzemesi için daha başka bir firmaya malzeme için başka bir yapı markete gitmeye gerek kalmadan led aydınlatma sistemleri elektrik tesisat projeleri dekor ürünleri aydınlatma için kullanılacak malzemeleri bünyemizde bulunduruyor ve geniş ürün yelpazemiz ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmak için uzman kadromuz ile çalışmaktayız.

Evinizde dekor olarak kullanmak isteyeceğiniz yerlere aydınlatma sistemleri yapmaktayız gergi tavanlarınıza duvarlarınıza balkon altlarınıza kapılarınıza aydınlatma sistemini dekor olarak nerede kullanmak isterseniz orada sizler için dekore etmekteyiz.

Gerek iç mekan gerek dış mekanda tüm alanlarda aydınlatma ve ürün satışı yapmaktayız Gemlikte bir inşaat firması olan kayaoğlu inşaat yenilikçi ürünler ve dünya pazarına hakim ürün satışları ve montaj kurulum ile tüm hizmet ve kurulum yapmaktayız.

Avize masa lambası gibi bir çok ürün çeşitliliği ile evinizde kullanmak isteyeceğiniz değişiklik yapmak isteyeceğiniz yerleri birlikte dekore edip bütcenize uygun en şık modellerle sizleri memnun etmekteyiz.

gemlik elektirikçi gemlik elektirik arıza elektirik tesisatı ustası gemlik elektirik ustası aydınlatma avize elektirik bakım onarım

Yeni nesil led aydınlatma sistemleri enerji tasarrufu sağlaması ile bilinir bu sistem hem görüntü açısından göze hitap etmektedir duvara gömülü olarak yapılan sistemler hem eviniz iş yerinizi kalabalıktan kurtarmakta hem enerji tasarrufu sağlamakta hemde daha kaliteli bir aydınlatma olanağı sağlamakla sizi olası bütün sıkıntılardan kurtarmaktadır.

Işinde uzman ekibimiz ve uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız.

Dış cephe, diğer bir deyişle fasad LED sistemlerle aydınlatılmış binaların uygulama zorluğunu kendi geliştirdiğimiz özgün LED bar montaj sistemleri ile aşabiliyoruz. Tüm dış cephe LED aydınlatma projelerinde, otomasyon sistemlerinden, yönetim panellerine, sonrasında gerekli olan destek dahil sunuyoruz.

Dış cephe de ışık şöleni ile kendi özgün imzanızı binalara yazarken, enerji tasarrufunu ve dayanıklılık sayesinde LED sistemlerin fiyat/maliyet oranları kullandıkça azalttığını unutmayınız.

Ücretsiz bilgi alıp veya ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanıp fiyat bilgisi alabilirsiniz.

5/5 - (2 votes)