gemlik duvar ustası

Gemlik duvar yapımı inşaat yapımı olarak süregelen 35 yıllık firma ismimiz ve gerekli teknik bilgi ve uzman kadromuz ile sizlere en profesyonel hizmeti sunmaktayız.

Gemlik tuğla duvar yapımı sırasında ekibimiz ile birlikte projelendirme yaparak daha sonrasında gerekli kapı ve pencere boşlukları ve sınırlar saptanır. Tuğlalar temizlenip boşlukları sıvı ile komple doldurulup gerekli istif pürüzsüz şekilde tamamlanır. Betonarme binalarda kolonlara demir bağlantılar sağlanır. Kesinlikle yanık tuğla kullanılmaz. Hizmetlerimiz sadece tuğla duvar örme ile sınırlı olmamakla birlikte yutong ve taş duvar gibi kategorilerde hizmet vermekteyiz.

duvar ustası duvar ören firmalar duvar işleri duvar örmek

     
KAYAOĞLU İNŞAAT GEMLİK FİRMAMIZ BURSA VE YALOVA İLLERİNE HİZMET VERMEKTEDİR TAŞ DUVAR ÖRME TAŞ DUVAR USTASI GEMLİK TAŞ DUVAR MALZEME SATIŞI GEMLİK OLARAK KARŞINIZA ÇIKMAKTADIR GEREK TAŞ DUVAR GEREK YIĞMA TUĞLA İŞLERİ GEREK TUĞLA VE PİRKET ÖRME OLARAK KALIP VE EL İŞÇİLİĞİ OLARAK SİZLERİN İSTEKLERİNE GÖRE FARKLI MALİYETTE OLMAKTADIR VE SİZLERE SINIRSIZ HİZMET SUNMAKTADIR BİZLERLE KOLAYCA ERİŞİM SAĞLAMAK İÇİN GEMLİK DUVAR USTASI GEMLİK DUVAR İŞLERİ GEMLİK HAZIR DUVAR GEMLİK KALIP DUVAR GEMLİK DUVAR ÖRME OLARAK KOLAYCA İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

  TAŞ DUVAR ÖRME
Taş duvar örme uygulaması prefabrik yada çelik konstürksiyon yapıların temel sonrası yükseltme veya dekoratif açıdan kaplama şeklinde uygulanan taş duvar bahçe den ev veya bir çok yapıda kullanılmaktadır. otantik bir görünüm isteyenler için hem sağlıklı hemde uygun maliyetli bir uygulamadır.     

35 yıldır süregelen teknik bilgimiz ve tecrübelerimiz ile sizlere referans sağlayabileceğimiz ve garanti edeceğimiz birçok konu ile birlikte detaylı bilgi için bizleri arayabilir, veya ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz

gemlik duvar gemlik duvar örmek örme fiyatları fiyatı
5/5 - (2 votes)