gemlik petek temizliği

Firmamızda en son teknolojiye sahip araç ve ekipmanlar ile soğuk kış günlerinde verimsiz kombi çalışması ve gerekli ısıyı sağlayamayan peteklerinizin için zamanı minimize ederek. Kısa sürede bitirdiğimiz bakım ve temizlik uygulamamız sizlerin verimli ve sağlıklı bir ısı kullanmanızı. Hem de normale göre 3 kat fazla ısı elde ettiğiniz için düşük seviyede kombi derecesi sağlamış olacağınız için %35 ila %40 faturadan tasarruf sağlayacaksınız.

Üstelik uygun fiyatlara bakımların Petek sayısı ile fiyat artışı söz konusu değildir. Eğer ki kombinizin iç filtre veya pas durumu parça değişimi gibi bir ihtiyacı var ise ek bir maliyet çıkabilir. Bu eski kombilerde sık görülen bir durumdur. Ancak göz ardı edilmemelidir.

Kombi check-up yapılırken bakımı yapılırken

petek bakımı petek temizliği kombi temizliği bakımı ustası ve firması firmaları şirketi gemlik

Öncelikle ateşleme ve yanma bölümü kontrolü sağlanır. Daha sonra çakmak kontrolü ve bakımı sağlanır. Fanların kontrolü ve bakımıgenleşme tankındaki kontroller ve bakımlar filtrelerin temizliği kontrolü ve bakımları sağlanır.

Gemlik Kayaoğlu inşaat olarak Gemlik petek temizliği ve kombi periyodik bakımlarını düşük maliyetler ile sunmakta ve bu işlemleri iki yıl ara ile düzenli olarak yapmanızı tavsiye ediyoruz

 

 

Petek bakımı ve temizlik kontrolünde
Kombiye yakın ana petekten alet makine sistemine bağlanıp. Petek vanaları iyice sıkılarak kapanır. Kombiye yakın ana peteğin vanası açılır. Peteği sökmeye gerek duyulmadan su tahliyesi noktasından temizliği sağlanır. Tüm peteklere aynı su tahliye yerinden genel boşaltım yapılır ve temizliği pas-kireç durumlarından arındırılır. Peteklere tekrar su verilerek son tahliye ve kalıntı kalma ihtimali sıfırlanarak son yıkama gerçekleştirilir. Filtrelerin kontrolleri yıkaması bakımı sağlanır. Korumak ve kireç pas oluşumunu engellemek için ilaç eklenir. Kontrol için petekler açılır ve ısı verimi ölçülür. Tüm aksanlar çalışır vaziyette getirilip test edilir. Müşterilerimize teslimi sağlanır.

Gerekli kontroller aksatıldığı taktirde gerekli verim saglanmaz yüksek faturalara ve sonrasında petekte birikmiş kir kombide tıkanan filtreler çok büyük masraflar çıkarabilmektedir.

Bu işlemler son sistem ekipman ile gerçekleştirileceğinden çok fazla zaman almayacaktır. Tecrübeli ve işinde uzman ekibimiz ile 2 yıl garantili ısı verimini tabi olursunuz. Eviniz asla kirlenmez temiz çalışma prensibimiz ve güler yüzlü kadromuz ile asla pişman olmayacaksınız. Diğer firmalara nazaran dakik ve temiz çalışma standardımız ve ekonomik faaliyetlerimiz ile sizlere kusursuz hizmet sunmaktayız.

FATURADA TASARRUF SAĞLAR MI Petek temizliği hem kullanım faturanızda tasarruf sağlar, hem de kombi ve petek / radyatörlerinizin ömrünü uzatır. 

  • Isı sirkülasyonunun tam olarak yapamamasından kaynaklanan ısı sorunları meydana gelmektedir petek temizleme şirketimiz bu tür sorunlara teknolojik çözüm sunmaktadır .
  • Peteklerde ısının her yere aynı verimle dağılamaması, özellikle peteklerin alt kısmında oluşan tortular nedeni ile alt tarafların ısınmaması ve bazı radyatörlerin hiç ısınmaması gibi sorunlar gözlemlenmiştir .

         kombi bakımı ve petek temizliğini veya kontrollerini yaz ayı bitiminde kombinizi işleve sokmadan mutlaka kontrol ettirmelisiniz.

 

Detaylı bilgi için arayabilir ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

5/5 - (6 votes)