Kombi ve petek

      Sektör olarak doğalgaz ve ilgili konularda müşterilerimize sonsuz hizmet sunmaktayız.

Yeşil alan sevdamız ve doğa dostu sistemlerimiz ile kaliteli malzemeler kullanarak sağlıklı ve duyarlı çalışmalar yapmaktayız. Gaz ölçümlerini sürekli yaparak doğalgaz tesisat işlemlerini yapıyor proje ve ruhsat takibini gerçekleştiriyoruz yoğuşmalı kombi satışını ve montajını yapıyor son olarak da gaz açma ve kontrol işlemelerini gerçekleştirerek kullanıma hazır şekilde teslimini sağlıyoruz.

 

FİRMAMIZ KAYAOĞLU İNŞAAT SEKTÖRDE YENİLİKÇİ VE UYGUN MALİYETLİ TÜM ÜRÜN VE MALZEMEYİ BÜNYESİNE KATARAK SİZLERE UYGUN MALİYETLİ VE KAPSAMLI CİHAZLARLA TANIŞTIRMAKTAYIZ BİZLERE KAYAOĞLU İNŞAAT KOMBİ KOMBİ USTASI GEMLİK KOMBİ SATIŞI GEMLİK OLARAK ERİŞİM SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

 

 

 

 

 

Gemlik’deki müşterilerimize doğalgaz sitemi hakkında detaylı bilgi verip ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız. Gerek sadece hattı çekip gerekli izinleri alıp gaz ölçümlerini yaptırıyoruz sadece sıcak su kullanmak isteyenler için daha uygun maliyetli bir işlem sağlıyoruz gerekse petek ve kombi takıp hem ısı hem sıcak su dan yararlanmanızı sağlıyoruz. Bunları yaparken müşterilere önce neyin daha mantıklı daha ekonomik daha çok enerji tasarrufu sağladığını projemizde belirtip teklif sunuyoruz. Daha sonra müşterimizin yani sizlerin isteklerinize göre istediğiniz marka veya petek sayısını birlikte belirliyoruz.uzman kadromuz ve ekibimiz ile sizlere daha iyi hizmet vermek düşük maliyetlere kaliteli işçilik sunmaktayız.

gemlik dogal gaz petek temizligi gemlik kombi bakım onarım gemlik kombi ustası

Petek ve kombi hakkında bazı önemli hususlar bulunmakta örneğin kombinin takılacağı yeri müşterimiz yani sizler seçmek isteyebilirsiniz ancak kombi doğalgaz sisteminin en çok kullanılan kısmı sıcak su özelliğidir bu yüzden kombiniz mutfak veya banyonuza yakın olmalıdır hat ne kadar banyo ve mutfağınıza uzak kalırsa kombinizin sıcak suyu ulaştıracağı mesafe ne kadar uzarsa o kadar enerji tüketir düşük tutarda faturalar için uzman arkadaşlarımızca bu konularda yeterince bilgilen dirileceksiniz.

gemlik kombi petek temizligi gemlik dogal gaz montaj gemlik petek temizligi gemlik dogal gaz ustası gemlik kombi ustası

Bir diğer husus ise petek sayısı ne kadar az olursa o kadar az tüketim olur bakış açısıdır kombinin enerji ve çalışma hacmi uzman ekibimiz ile hesaplanır ve en uygun petek sayısı belirlenir ısıyı ortalama bi ayarda tutmak enerji tasarrufu sağlamakla birlikte verimli bir ısı düzeyine de ulaşırsınız.

DOĞALGAZ – KOMBİ – RADYATÖR

Firmamız sokaktaki doğalgazı; evlere, iş yerlerine, fabrikalara kullanılabilir bir aşamaya getirerek sunmaktadır. Uygulama; müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak projeye uygun şekilde ve kaliteli malzemelerle birlikte, teknik donanımlı ve sertifikalı ustalarımız tarafından nihai tüketiciye anahtar teslimi yapılır.

Gaz açma yetki belgesine sahip mühendislerimizin hazırlamış olduğu projeler, yetki belgeli teknisyenlerimiz tarafından temiz bir çalışma, estetik görünüm ve müşterilerimizin istekleri göz önünde bulundurularak hayata geçirilmektedir.

 

 

gemlik dogal gaz kombi montaj

Uzman kadromuz ve tam 35 yıllık bilgi birikimimiz ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilir veya ücretsiz bizimle iletişime geçebilir fiyat ve kombi doğalgaz sistemi ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

5/5 - (35 votes)