Zemin etüdü hizmetimiz Gemlik ve etrafındaki Kumla Umurbey Kurşunlu gemsaz Karacaali gibi bir çok bölgede sağlamaktayız zemin etüdü gerekliliği deprem bölgesi olduğundan devlet tarafından bir yapının yapılacağı bölgeden gelecek rapora göre inşaası zorunlu tutulmuştur. bir arsanın toprak taş su ve gerekli fay hattı kanal vb bir çok etkenin veya zeminde sonraki yıllar oluşabilecek her konunun sizlerin zarar görmemesi için inşa edilecek yapılaşmanın kontrolü alanın (zeminin) jeolojik yapılaşmasının derinliği ve büyüklüğü su bulgusu toprağın durumu fay hattına yakınlığı durumu gibi ölçümlerin yapılması sonucunda düzenlenen raporların bakanlık tarafından onay yetkisine sahip kurumlardan onay işlemlerinizi sizlerin onayı ile süreç hızlandırması sağlayıp. İşinizi çözüme kavuşturuyoruz.

      Bölgenin arsanın veya yapılaşmanın imar planları yok ise zemin etüdü yapılmaz.

 Yapılacak bölgede ne tarzda faaliyet gösterilecek ise ona göre yapılan ve belge düzenlenen bir işlemdir. Gerekli izin ve evrak da ki hızlı sonuç için yeterli bilgi ve yapı bilgileri eksiksiz sunulmalıdır.

zemin etüdü yapan firmalar
zemin etüdü hazırlama firması firmaları gemlik zemin zemin toprak etüdü şirketleri şirketi

Gerekli izinler kapsamında işleyiş yürütülebilir.

   Belediye ve Fen işleri müdürlüğünce yürütülen bu prosedürler gerekli harçlar ve vergiler yatırılarak devam etmektedir. 

Firmamız bu işin ölçüm, tespit ve raporlama kısmındadır. Sizlerin istekleri doğrultusunda ise evrak takibi ve ödemeler gerçekleştirilip süreç hızlandırılır.

Olabilecek en kısa sürede çözümler ve gerekli izinler haricindeki maaliyetleri minimize ediyoruz.

zemin etüdü yapan firmalar

Firmamız bünyesine zemin etüdü ekip arkadaşlarını dahil ederek iş potansiyelini büyütmüştür.

Detaylı bilgi ve fiyat tekliflerimiz için arayınız.

5/5 - (2 votes)