İzolasyon yapınızın ömrünü ve dayanıklılığını arttıran en önemli uygulamadır. Restore ve yenileme işlemi yapılacak veya mantolama yapılacak yapılarda dahi kullanılan izolasyon uygulaması çatı duvar dış cephe gibi  bir çok alanda binanın yapı durumuna göre gerekli olan yerlere yapılmalıdır.

 

          Bu uygulamanın fazla maliyetli ve verimsiz bir hale gelmemesi için alelade bir işçilik yapmak veye yaptırtmak doğru değildir. Firmamız bu konuda doğru bilgi ve teknik ile gerekli yere yapılacak olan izolasyon uygulaması ile hem maliyeti minimize etmekte hemde gerekli ses izolesi ısı izolesi ve dayanıklı uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır.

İzolasyon sadece çatı izolesi değildir. Eviniz iş yeriniz veya mekanlarınız da su sızdıran nem yapan bölgelere sağlanabilmektedir. Mekanlarınıza veya evinizde ses izolasyonu veya ısı izolasyonu sağlayabilirsiniz.

Evinizde bir nem problemi yaşıyorsanız. İçeri bir şekilde sızan su var demektir. Uzman ekibimizce su sızdırılacak her bölge tespit edilip gerekli izole işlemi uygulanır. Gemlik izolasyon işleri çatının veya açık teraslarınız için izole işlemi hem su sızma riskine karşın alınacak en güvenilir işlemdir. Hem de ısıyı maksimum düzeyde arttırmak için en önemli etkendir. Gemlik izolasyon işlerinde evinize gerekli ısı ve izole sağlamak için köpük ve benzeri ek maliyetli ürünler yerine alçı sıva ve içerisinde ısıyı yansıtan ve sesi bastıran boya seçenekleri ile daha düşük maliyetlere evinizin veya mekanlarınızın izolesini sağlayabilirsiniz. Dış cephe ve bina girişini izole etmek Devlet tarafından kesin talimat üzerine mülkü satmak devretmek için bile binanın monte ve izole olmaması belgelenmemesi dahilinde satış izni vermeyecektir. Bunu bir fırsatçılık olarak düşünerek insanları sömüren kalitesiz ve ucuz malzemeye yüksek maliyetli işler işçilikler ile işe yaramaz belge alınamaz işçiliklere tonlarca para harcamanıza gerek kalmadan kalite gereği neyse ISO belgelerine sahip kaliteli malzeme ve gününde teslim sözü ile kaliteli ve de uygun çözümler ve işçilikler ile yıllardır yüzünüzü güldürmekte ve onlarca memnuniyet ile 35 yıldır süregelen bir çalışma ve vizyon sürdürmekteyiz.

 

 

Kayaoğlu inşaat Gemlik ve Bursa bölgesinde yenilikçi teknoloji ve ürünleri bünyesine alarak hafif ve piyasaya göre maliyeti daha düşük projeler yapmaktadır hafif ve daha etkili ürün pazarına sahip olan firmamız binanın ağırlığını etkilemeyen ama aynı zamanda enerji ve ısı tasarrufunu %100 olarak güçlendiren A kalite hizmet ile sizleri buluşturuyoruz bizlere Gemlik izolasyon Gemlik izolasyon malzemeleri olarak erişim sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Gemlik izalasyon modelleri ve çeşitleri

İzalasyon sadece köpük plaka vb pahalı malzemeye nazaran çatlak ve nem alan bölgelere uygulanan alçı ve saten alçı boya ile gerekli ses ve ısı yalıtımı binanın sağlamlık ve bulunduğu bölgeye ve konuma hatta yapılaşmanın kat farkına kadar tüm etkenlere göre değişkenlik gösterebilir.

Uygun fiyatlı teklifler ve detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

Oy veriniz