Kayaoğlu inşaat olarak 35 yıldır hizmet vermekteyiz. Profil çatılar diğer çatılara kıyasla daha kısa sürede yapılması ve maliyet düşük olduğundan çok yaygın olarak kullanılmaktadır. Diğerlerine göre hafif olduğu için deprem riskini azaltır. İzole malzemesi sayesinde ısı kontrolünü maksimum düzeyde sağlar tamiri kolaydır ve maliyeti düşüktür.

       Profil çatı yani diğer adı ile hafif çelik yapı çatı veya duvar döşeme gibi bir çok alanda tercihen  kullanımı sıklaşan galvenize çeliğin soğuk şekil verme yöntemi ve preslenmesi ile üretilen bir yalıtımlı çatı malzemesidir.

Diğer firmalar genelde Çelik konstrüksiyon ve prefabrik evlere uygulama yaptığı için betonarme yapılara uygulama yaparken hata yapabilirler. Her bağlantı ve köşe ayarlaması ciddi bir hesaplama ve teknik bilgi gerektirmektedir. Çizimleri bizzat kendimiz yapıyor hesaplamalarında kendimiz gerekli mühendislik sürecimizden geçiriyoruz. Sonrasında gerekli malzeme miktarını ve yapının konumuna göre rüzgar yağmur gibi faktörlerin şiddetine dayanıklı malzeme ve montajda gerekli özeni sağlamaktayız.

Kayaoğlu inşaat profil çatı ustaları ve profil çatı ustası Gemlik olarak bir çok isimle akla gelen ilk isim olma gururunu taşımaktayız gerekli malzeme kalitesi ve işçilik ile her binaya uyumlu profil çatı çalışmaları ve projeleri ile sizlere en kaliteli ve A kalitede hizmet sunmaktayız

Profil çatılar evinizin, yapınızın modeline göre değişiklik ve çok yönlülük gerektirebilir evinize en uygun model ve eğim yapılır isteğe göre de oluk gizli veya açık şekilde isteğe göresağlanır kiremit modeli duz model geniş oluk dar oluklu model olarak şekillendirilip malzeme seçimi sizlerin beğendiği şekilde bölgenin ve evin konumuna göre yapılır çeşitli renkler ve malzeme değiştirilip evi veya yapıyı tamamlayacak şekilde sağlanabilir.

profil çatı montajı montajları firması ve firmaları profil çatı üretimi profil çatı yapan firmalar gemlik

Biz modern ekipmanlar malzemeler ile her yapıya uyumlu çatılarınızı en kısa sürede ve en uygun maliyetlerle sizlere teslim sağlıyoruz.

Detaylı bilgi için arayabilir ücretsiz keşif hizmetlerimizden ve kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz

profil çatı montajı montajları firması ve firmaları profil çatı yapan firma profil çatı fiyatları

Çelik Çatı Avantajları Nelerdir?

Demir çatı, sel, deprem, rüzgar, yağmur, sıcak ve soğuk havaya karşı ahşap çatılara oranla daha dayanıklıdır. Demir çatı; aynı zamanda ahşap çatının geçemeyeceği yükseklik ve uzunlukları çelik çatı statik projesi yapılarak ortasında hiçbir direk kullanmadan geçilebilmektedir. Örnek çelik çatı ve ahşap çatı aşağıdaki resimde gösterilmiştir. Ücretsiz projelendirme tarafımızca yapılmaktadır.

5/5 - (1 vote)