Çatı evinizin ve yapınızın hem şapkası hem baretidir sağlamlığı ve kalitesi yapınızın ömrünü uzatmakta ayrıca yapınızda ki yalıtım sisteminin en tepe noktasıdır.Var olan çatı tamiratları yapımı sıfırdan çatı yapımı Hafif çelik çatı profil çatı Kiremit Çatı ve  Çatı malzemeleri konusunda kaliteli malzeme kaliteli işçilik sunan firmamız. Çatının konumuna bölgenin iklim şartlarına ve gerekli ölçümler sonucunda malzeme satışı , çatı yapımı , çatı tamiri işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Çatı nedir?

Çatı binanin güneşten ısıdan yağmurdan korunmasını sağlayan binanin ömrünü uzatan kişin soğuktan yazın ise sıcaktan korunmasını sağlayan ısı ve enerji tasarrufu sağlayan bina şapkasıdır. Ekonomik sınıftan bir çok çatı modeli bulunmaktadır kiremit sorununu ortadan kaldıran ekonomik ve kullanışlı tamiri kolay birçok çatı modeli ve işlevleri bizim bünyemizde sizlerin de hayal gücü ve bütçesi ile birlikte gerekli çalışma şeklini ve hayallerinize en uygun fikirleri sunmakta ve tasarlamaktayiz

Çatı kullanımı ve şekilleri ?

Çatı şekilleri bölgenin iklim koşullarına binanin mimari yapısına binanin kullanım amacına göre değişebilir örneğin özel mülk apartman villa iş yeri gibi yapılarda değişiklik gösterebilir hepsine uygun olarak yapılan şekiller mevcuttur düşük maaliyet ve kaliteli işçilik ile hizmet vermekteyiz.

gemlik çatı tamiratı oluk temizligi çatı aktarma kiremit aktarma tamir memran kaplama cam yünü serme

Çatı izalasyonu
Evin ısı değerini korumak dışarıdan gelen soğuk hava rüzgarı azaltmak içerideki havayı muhafaza etmek ısı ve enerji tasarrufunu sağlamak için kaliteli malzeme ve uygun işçilik hizmeti sunmaktayız.

Çatı aktarma
Çatı tamiri Çatı tadilati Çatı aktarma olarak bilinen Çatı tadilatımız kiremit tamiri Çatı tamiri kiremit ve Çatı malzemesinin altındaki izole malzemenin tamiri isi yalıtımı su olukları yağmur olukları tamiri yapılarak Çatının daha uzun ömürlü olması sağlanır ve daha uzun yıllar sağlıklı kalmasını sağlar.

gemlik çatı ustası çatı tamiratı kiremik aktarma oluk temizleme montaj satış

Kiremit aktarma
Hava şartları çevre kirliği güneş yağmur toz gibi faktörler zamanla kiremiti yıpratmakta ve zamanla bu işleme maruz kalmaktadır.

Çatı şekilleri ve isimleri

  • Sundurma Çatı: Tek yüzeyli Çatı ismi de verilen sundurma Çatının yapımı hem kolay hemde kısa süreli olmakla beraber maliyeti de düşük uzun ömürlü ve sağlamdır kömürlük-odunluk garaj veya müstakil ev gibi kullanım alanı az olan yapılarda çok fazla tercih edilir. Ayrı tek olarak da yapılır veya başka bir duvar veya bina
  • Beşik Çatı: İki yan ters V şeklinde yüzeyi olan Çatı şeklidir küçük yapılar da evlerde bitişik binalarda en çok kullanılan düşük maliyetli ve yapımı kolay çatılardır.
  • Kırma Çatı: Ev apartman büro otel iş yeri resmi binalarda en yaygın kullanılan dört yüzeyli çatılardır. Dört yüzeyden fazla yüzeyi olunca birleşik Çatı veya mürekkep Çatı adını alır herhangi bir tadilat durumunda hızlı ve kolay müdahale edilmesi daha kolay ve maliyeti düşük olduğu için daha çok tercih edilir.

Binanizin çatisi mi damliyor şiddetli ruzgar veya güneşden zarar mi gördü.

Binanizin yağmur oluklari mi tikandi. Kiremitlerinizi mi aktarmak gerekiyor. Çatiniz için karşilaştiğiniz tüm sorunlarda size bir telefon kadar yakiniz.

Çatı Aktarma

Çatı Aktarma çatı onarımı çatı tadilatı olarakta bilinen kiremit çatı tamiratı ve çatının yenilenerek ömrünün uzatılması uygulamasıdır. Bu tamirat işleminde çatının su yalıtımı, ısı yalıtımı, yağmur oluklarının yenilenmesi ve izole edilmesi, çatı karkası onarımı gibi çatının tamamı elden geçirilir.

5/5 - (6 votes)