Cam balkon

Cam balkon katlanır cam sistemleri katlanır perde gibi bir çok çeşidimiz ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve sizleri şıklıkla buluşturan bu ürünler hem sizlere daha kaliteli bir yaşam sunmakta hemde evinizi güzelleştirmenize yarar gelin size bunların neler olduğundan bahsedelim.

gemlik cam balkon montaj tamir fiyatları m2’si satışı tamperli cam satış tamir uygulama cam balkon uygulaması

        Bölgemiz de cam balkon uygulaması sıklık ile kullanılmaktadır. Güzel doğamızın  manzaralarımızın seyrine doyamamaktayız. Ancak bunlar güzel olsada kirli hava aşırı güneş aşırı yağış ve rüzgar bu manzarayı bozmasın diyenlerdenseniz tam adresindesiniz.

      Sektörde öncü firmamız kayaoğlu inşaat olarak ısı nem gibi faktörlere dayanıklı ve ultra hafif ve şık detaylara sahip yeni nesil uygun bütceli cam balkonlar gemlik cam balkon gemlik cam kapama ve birçok alanda sizlerin hayal ettiği şekilde büyüklükte ve renkte imal ettiğimiz ürünlerimiz firmamızca 10 yıl garantilidir.

Cam balkon perdesi

Cam balkon perdeleri çeşitli renk ve modellerde olduğundan stor kullanımından bile çok revaşta tül perde stor gibi ürünlere kıyasla daha şık bir görüntüye sahip cam balkon perdesi su tutmayan ve neme oldukça dayanıklı olarak üretilmekte üstelik bu sayede temizliği ve tamiri oldukça kolay müşterilerimizin tercih sebepleri arasında bulunan bu özellikler sayesinde oldukça rabet görmekte. Oldukça yaygın kullanılmaya başlayan katlanır cam sistemleri evin alanını genişletmekte dışarıdan
gelen toz kir ve sesi yok etmekte evlere yenilenmiş şık bir dizayn katan bu sistemi korumak ve ışığı muhafaza etmek içinde kullanılan faydalı bir sistemdir. Ayrıca bu sistem katlanır camınıza monte edildiği için perde ve storlara nazaran açılıp kapanmasında engel olmayan bir sistemdir.

Bks katlanır cam balkon sistemi

Tekcamlı sistemlere göre 5 kat daha fazla yalıtım garantisi veren katlanır cam balkon sistemi sadece soğuk hava yalıtımı sağlamakla kalmıyor doğru malzeme ve uzman kadro ile yazları da serin bir balkon imkanı sunuyor tecrübelerimiz ve uzman kadromuz ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız.

Teras kapama

Teraslar yağmur güneş toz ve pisliğe karşı en savunmasız alanlardır yapılan taban izalasyonları ne kadar sağlam olursa olsun zamanla alt katlara su sızdırabilir. Üstelik hava şartlarına göre belirli zamanlarda kullanabileceğiniz kısıtlı zaman geçirebileceğiniz hale gelen teraslar aslında evin en güzel yeridir gelin bu sorunu sizlerle birlikte çözelim sizde yağmur kış soğuk demeden teras keyfi yapmak için doğru yerdesiniz terasınızın konumuna göre örneğin batı çephesin de ise malzemelerimizi buna göre seçiyoruz sizinde istekleriniz doğrultusunda çatı karkası ve montajını yapıyoruz gerekse isteğiniz doğrultusunda katlanır cam da yapıyoruz.

Doğru analizler doğrultusunda sizlere ahşap kaplama veya çelik kaplama şeklinde öneride bulunuyoruz.

35 Yıllık bilgi ve birikimimiz işinde uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile sizlere uzun yıllar güvenle ve konforla kullanabileceğiniz ürünlerimiz ve işçiliklerimizi sunuyor her bütçeye uygun kaliteli işçilikler ile müşteri memnuniyeti sağlıyoruz fiyat ve süre ile ilgili ücretsiz arayabilir veya ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

CAM BALKON

Her mevsim balkonlarınızı daha işlevsel ve konforlu hale getirebilecek olan sistemlerdir. Genellikle ev ve iş yerleri tarafından tercih edilmektedirler. Peki cam balkon nasıl kullanılır ve temizliği konusunda nelere dikkat edilmelidir? Cam balkonların içerisinde yer alan aksesuarların periyodik aralıklar ile yağlanması gerekmektedir. Hareketli parçaları arada bir ince makine yağı ile yağladığınız zaman bu parçaların daha kolay hareket etmesini sağlayabilir ve cam balkonunuzun daha kolay kullanılabilir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

5/5 - (30 votes)