Gemlik fayans

Kayaoğlu İnşaat olarak kategorimiz hem zemin hem duvar hem tavan olarak çeşitli renk model yapı olarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

      Gemlik kalebodur, fayans ve seramik işlerinde yeni bir dönem yaratmış olan firmamız en yeni ürün kataloğu ve rengarenk bir dekora sahip işçilik fikirlerimiz ile evinizde gerekli tüm yerleri sizlere hitap eden renkler ve modellerle dizayn ediyor uzun yıllar aynı kalite ile kullanım garantisi sunuyoruz.

fayans gemlik kalebodur seramik işleri firması firmaları

Fayans hizmeti olarak önceleri baktığımızda sıkıcı renkler ve sadelikten ibaret olan modası geçmiş ve şıklığını yitirmiş ürünlerin yerine, yeni trend farklılık yaratan ürünlere bırakmıştır. Gemlik fayans olarak hem maliyeti düşürecek hem de sağlamlık garantisi ile evlerinize ve mekanlarınıza şıklık sağlayabilirsiniz.

Gemlik de en kaliteli fayans malzemeleri ile profesyenel uzman ekibimiz ile siz gemlik halkina hizmet vermekden onur duyariz. Anahtar teslim a dan z ye tüm tamir tadilat dekor isleriniz için ücretsiz kesif hatdimizdan yararlana bilirsiniz

 

Gemlik fayans Gemlik Kalebodur Gemlik seramik olarak akla gelen ilk firma olan Kayaoğlu inşaat Gemlik ve Bursa bölgelerinde sınırsız bir hizmet sunmaktadır. Gelişen ve yenilikçi olan firmamız dünya pazarına hakim çalışmalar ve ürün gruplarının teminini sağlamakta ve sizlere kaliteli şık tasarımlar sunmaktadır Gemlik fayans Gemlik fayans satışı Gemlik Fayans ustaları Gemlik kalebodur Gemlik kalebodur ustası ve Gemlik kalebodur satışı olarak bizlere kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

 

 

 

Neden fayans

 

Eskinin yerine alan bir çok ürün piyasamizda sağlam ve tercih edilen bir ürün olurken eski yöntemler kalitesiz ve özensiz eski olarak nitelendirilir ancak evlerimizin hemen hepsinde fayans kullanılıp durmuştur şimdilerde ise gelişmiş sağlamlaştırılmış ve model renk ve çeşitliliği artmıştır fiyatı ise aynı kalmistir gerekli zemin çalışması temiz yapıldığında uzun yıllar hasarsız kullanım saglamakta ve uygun fiyatlara evinizi dizayn etmekte rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Gemlik kalebodur

gemlik kalebodur ustası ustaları şirket şirketleri fayyans

Kayaoğlu İnşaat olarak kalebodur uygulamamız genelde su geçirmez özelliği ile banyolar lavabolar ve mutfakta tercih edilir. Her renk ve desene sahip olduğundan boyanız veya ortamın rengine ayak uydurarak bütünleyici ve dekoratif bir hava yaratır. Maliyeti de düşüktür. Uzun ömürlü bir kullanım Garanti eder kalebodur fayans ve seramik olarak birçok kategoride yüzlerce farklı renk ve model olarak çeşitlilik gösteren ürün yelpazemiz ile evinize ve ortamınızda en uygun görüntüyü sağlamanız ve modern bir ortam sağlamamız mümkündür.

Gelişen teknoloji ile birlikte bir çok farklı talebe cevap verebilen her isteğe göre tasarlanan her renk ve renk tonunda her şekil de ve desende yapımı sağlanır

fayans kalebodur seramik montaj montajı ücretleri fiyatları

fayans ustası ve montajı

Uzman kadromuz ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile uzun yıllar Garanti sağlamaktayız. Detaylı bilgi ve fiyat teklifleri için arayınız

5/5 - (36 votes)