Gemlik bahçe mobilyaları, şehir mobilyaları, park gibi bir çok uygulamayı bünyesinde bulunduran firmamız kendi üretimimiz olan bahçe mobilya gruplarını istediğiniz ölçü ve modelde tasarlamakta ve uygun bütçelerle beğeninize sunmaktadır. Bahçenizi de eviniz kadar sıcak ve yaşanabilir bir alana dönüştürmek için bizimle iletişime geçebilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

 

Evinizin bahçe, veya balkon teraslarını hobi bahçelerini kış bahçelerini dekore etmek kendinize dinlenmek için uygun niteliklerde şık ve yeni nesil bahçe mobilyalarını sizinle birlikte tasarlıyoruz. İstediğiniz malzeme ve kullanış biçimi olarak çeşitli bahçe mobilyaları imalat etmekteyiz.

Çelik ve ferforje olarak sizlere ince mimari çizgiler ile cam ve cam modelleri ile donatılmış tasarım harikası kış bahçeleri birbirinden farklı ve akılalmaz  ahşap ve ferforje olarak tasarlanan bahçe oturma grupları banklar masalar ve ağaç eve kadar sınır tanımayan tasarımlar ile sizlere en kaliteli ve uzun yıllar kullanım garantili çalışmalar sunmaktayız.Gemlik firması olan Kayaoğlu inşaat sizlere sınırsız ve her bütçeye uygun ürünler sunmaktayız.

bahçe mobilyaları montaj uygulama satış gemlik

Salıncak çeşitleri, kamelya çeşitleri, masa sandalye çeşitleri,ahşap dekore ürünleri ve aklınıza gelebilecek her türlü kullanışlı mobilya çeşitlerini tasarlıyor ve en şık görünümleri ile siz müşterilerimize en uygun maliyet ile sunuyoruz.Kullanım alanlarınıza göre uygun malzemeyi sizlere öneriyor uzun yıllar sıkıntısız kullanmanız için dayanıklı kaliteli malzeme ve uzman işçilik ile işimizi teslim ediyoruz.

İşimiz farklılık yaratmak ve bunu en kaliteli ve en uygun maliyetle sizlere sunmak sizde kendi farklılığınızı yaratmak içim ücretsiz fiyat ve tecrübelerimiz için bilgi alabilir keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Oy veriniz