Boya badana

Kayaoğlu inşaat olarak Gemlik’te 35 yıldır kaliteli ve güvenilir hizmetimiz ile A dan Z ye birçok hizmeti vermekteyiz işinde profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz ile boya badana işlerinde de başarılı olarak faaliyet göstermekteyiz Gemlik bölgesi rutubet ve neme maruz kalmaktadır neme ve rutubete dayanıklı boya çeşitleri ile uzun yıllar tertemiz şekilde kullanım sağlayabilirsiniz . Günümüzde klasik ve aynı yapılan işlemlerden eski görünümlerden sizde
sıkılmadınız mı ? Yenilikçi fikirler ve dekor mimari çalışmalarımızla evinizin klasikleşen atmosferini beraber değiştirmeye ne dersiniz. Daha kaliteli malzeme ve ekipman ile istediğiniz maliyete farklılık yaratabiliriz. Boya çeşitliliği ve uzman kadromuz ile bir çok boya çeşidini farklı renk kombinasyonları desen boya gibi bir çok modeli uygun fiyatlara sağlamaktayız.

Bizden fiyat almadan boya badana yaptırmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

İşinde uzman güler yüzlü ekibimiz ile hem eviniz içinizi açsın hem cebiniz rahat etsin.

gemlik boya badana hizmetleri ve ustaları firmaları

Gemlik Boya badana işlerinden eğer daha etkili bir sonuç almak istiyorsanız ücretsiz keşif ve gözlem hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Boya ve Badana İşlemlerinde Merak Edilenler

Gemlik boya ustası boya badana fiyatları boya yapan firmalar boya fiyatları boya nasıl yapılır boya markaları silinebilir boya çeşitleri silikonlu boyalar dış cephe boyaları dekoratif boyalar ve daha yüzlercesi biz Kayaoğlu inşaat olarak firmamız çalışma prensipleri gereği olarak müşterinin talepleri ve önerileri doğrultusunda işlem yapmak yerine boya yapılacak alan ve alanda oluşan etkenleri göz önünde bulundurup sonrasında müşterimizin taleplerine en yakın işlemi yapmaktayız. aksi taktirde oluşan sorunlar firmamıza yönelik sorun oluşturabilir ve müşteri memnuniyeti düşmektedir.

Vermiş olduğumuz garanti 10 yıldır ve bunu sarsacak her tür anlaşmadan kaçınır %100 müşteri memnuniyeti sağlarız. gerekli olan boya badana ve tamir işlemleri verilen fiyatlara dahildir.

Boya yapılacak alanda tamir yahut nem kaynaklı bir sorun var ise sadece boya işlemi yapılmamaktadır gerekli tamir ve izole işlemi fiyatlara dahil edilmektedir.

Sadece boya yapmıyoruz önce evin duvar ve tavan incelemesi yapıyoruz, herhangi bir rutubet riski var mı? Eski boyanın içeriği hakkında detaylı inceleme sonrası istediğiniz boyayı seçip dilerseniz dekoratif işlemler
uygulayabiliyoruz işinizi elimizden geleninin en iyisini yaparak teslim ediyoruz.

gemlik boya ustası gemlik boyacı

Gemlik Boya badana üzerine uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve uzmanlık ile eviniz emin ellerde hizmetimizin kalitesinden
ve uzun ömürlülüğünden emin olabilirsiniz deneyimlerimiz ve yapmış olduğumuz işlerden çok sayida müşteri memnuniyeti
oluşturduk. Sizler boya badana işlerinde kaliteli malzeme ve işinde uzman badana ustalarımız ile maaliyet farkına maruz kalmadan sıradanlaşmis renk ve sadelikten kurtularak yepyeni bir deneyimler sonuçlar ve uzun yıllar sağlıklı kullanım için bizleri tercih etmeli ve bizden fiyat almadan başka yere bakmamanizi tavsiye ederiz

BOYA SEÇME DERDİNE SON

Seçtiğiniz marka ve renkte boya ile evinizi boyuyoruz bu sayede sizi hangi tür, hangi renk, hangi marka gibi sorulardan kurtarıyoruz. Dilediğiniz renk ve markada boyayı sizin için getiriyoruz.

Detaylı bilgi için arayabilir ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz

4.9/5 - (12 votes)