gergi tavan ustası

Genelde hazır ölçülerde hazır olarak satılan ve sadece montaj sağlanan bir ürün olarak bilinen gergi tavan ürünleri yapılacak olan alan büyük veya küçük ise kötü bir görüntü sağlayabilir. Sizlere istenilen ölçü ve komple kaplama seçenekleri sunmakta ve her renk model ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız. Doğa resimlerinden bayrak resimlerinde çocuk çizgi karakterine taraftardan motiflere birçok farklı şekil ve görseli 3D olarak Suna bilmekteyiz. Evinizin ambiyansina en uygun yenilikçi ve modern ürünler ile sizlerin fikir ve hayal gücünüz ile birlikte tasarlayarak işimizi sanat niteliğinde icra etmekteyiz modern ve yeni sade ve düz modellere nazaran eski saray ve köşk havasında motif ve şekiller ile yüzlerce farklı modele ev sahipliği etmekte sizleri memnun etmek için gerekli özeni göstermekteyiz

 

Kayaoğlu inşaat Bursa ve Gemlik bölgesinde sektörde ve dünya pazarında yenilikçi ürünler ile yüzlerce farklı renk sistem ve şekil ebat olarak ışık led gibi bir çok faktör ile binlerce çeşit gergi tavan sistemini sizlere sunmaktadır. Sizde piyasaya göre uygun fiyat ve A kalite uygulamalar ile tanışmak için bizlere Kayaoğlu inşaat gergi tavan Gemlik gergi tavan Gemlik gergi tavan ustası olarak kolay erişim sağlayabilirsiniz.

 

 

Gergi tavan yapan firmalar

Bu ürün ısı ve ses yalıtımı ile ısı tasarrufu sağlayacaktır ve sesi muhafaza ederek üst kata geçişini engellemektedir. Üst kattan da size gelen sesi deforme etmektedir. Kir tutmayan özelliği ve boya sorununu ortadan kaldıran çözümü ile sizlere hem evinizde şıklık sağlamakta. Hem de bir kerelik ödemiş olduğunuz maliyeti 3 yıl içerisinde amorti edebilmektedir. Eviniz veya mekanlarınızda 3D görünüme ve led ışıklandırma sistemi sayesinde daha sağlıklı ve kaliteli bir aydınlatmaya sahip olacaksınız. Sizlerin istediği ölçüde kaplama yaparak gerek bir kısmını gerek tüm tavanı aynı şekilde komple kaplayarak evinize en uygun ürün ve rengi ayarlamakta en özgün tasarımlar ile fark yaratmaktayiz.

 

İşimizde öncelik özverili ve güler yüzlü çalışmadan ibarettir. Memnuniyet ve güleryüzu garanti etmekte en kaliteli en sağlıklı ve maaliyeti en düşük seviyede ürünler ve iscilikleri saglamaktayiz.

Fiyat tekliflerimiz ve detaylı bilgi için arayabilirsiniz.

5/5 - (6 votes)