Genelde rağbet gören  sıkça tercih edilen alçı duvar yapımı bir çok alanda işlevsel olarak kullanılabilir. Gerek dekor amaçlı sonradan bölme  amerikan mutfak,  kitaplık, dolap,fotoğraf bölmesi,ünite gibi bir çok dizayn yapılmakta hemde göz estetiği açısından çeşitli renk ve model açısından evinize iş yerlerinizi yada mekanlarınıza şıklık katmaktadır. İstediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Yapımı kolaydır, istediğiniz kategoriye ve ölçüye göre projelendirilir.

 

GEMLİK BURSA BÖLGESİNDE ETKİN VE KALİTELİ HİZMET SUNAN FİRMAMIZ GEMLİK ALÇI TAMİRATLARI ALÇI İŞÇİLİĞİ GEMLİK ALÇI BÖLME DUVAR GEMLİK ALÇI İŞLERİ GEMLİK OLARAK BİR ÇOK BÖLGEDE HİZMET VERMEKTE VE DÜNYA PAZARINDA YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİ BÜNYESİNE KATARAK YENİ İŞLER VE YENİ ÜRETİMLER YAPARAK MÜŞTERİ VE KURUMSAL ÇEHRELERE FAYDALI OLMAKTA VE HER İSTEĞE CEVAP VERMEKTEDİR.

gemlik alçı ustası

Yer ve tavan destekli metal iskelet konarak gerektir raf boşluk kenar köşe belirlemesi yapılır ve alçıpan paneli eklenerek montajı sağlanır. Kurulumu hızlıdır ve hafiftir yalıtım özelliği yüksektir. Isı ve ses konusunda gerekli verimi sağlar. Boyanabilir ve istediğiniz renkte yapılabilir. Yanmaz ateşe dayanıklıdır. Suya ve neme dayanıklıdır darbelere dayanıklıdır. Darbeyi emer ev-ofis iş yeriniz birçok ama işte kullanım sağlayacağınız hızlı ve ekonomik bir çözümdür. Alçıpan sistemi sıva ve duvar örme işlemine göre maliyeti düşüktür. Temiz çalışılır etraf kirli ve inşaat havasına bürünmez. Gerektiği zaman kaldırılabilir bunun da maliyeti düşüktür.

Eğer renk beyaz olacaksa boya gerek duyulmaz istenildiği zaman kolayca boyanabilir. Yüzey oldukça pürüzsüzdür kapı ve pencere montajına uygundur. Sizlerde evinizde veya iş yerinizde boşalan sağlamak ve yerden tasarruf sağlamak için veya dekorasyon sağlamak istiyorsanız.

İşinde uzman ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla birlikte tasarım yapmak için bizleri arayıp detaylı bilgi alabilir ve ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

5/5 - (2 votes)