Asma tavanlar günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Dilediğiniz şekil ve renk tasarlana bilmekte komple tavan kaplama veya dekoratif modellerle süs ve aydınlatma amacıyla da kullanabilirsiniz.Hafif yapısı ile binaya ağırlık vermemektedir.

      Evinizde kullanacağınız asma tavanlar bir çok şekilde ve renkte yapılabilirler.Resimli olarak bir çok model ve renk ile evlerinizde ışıl ışıl bir dekor yaratabilir veya düz olarak bir çok şekilde ve büyüklükte tasarımlar yapabilir ve uygulayabiliriz. Montajı kolaydır hafif yapısı ve yalıtımlı malzemesi ile binaya ek bir ağırlık vermez yalıtımlı malzemesi sayesinde ısıya neme ve suya dayanıklıdır.

    İş yerlerinde ise en çok tercih gören petek asma tavan yapısındaki belirli ölçülerdeki aralıkları ve tasarımı sayesinde hava sirkülasyonu sağlamakta ve ışık geçişlerini maksimum seviyede arttırmaktadır.

     İş yerlerinizde veya mekanlarda kullanımı yaygındır. Hafif oluşu ve yalıtımlı yapısı sayesinde binaya ekstra bir yük oluşturmaz su ve ısı gibi dış etkenlerle dayanıklıdır.

İç mekan tavan alanı ne olursa olsun kullanım ve montaj sağlanabilir. Tesisatları ve karışıklığı gizler, evinize veya mekanlarınıza iş yerinize şıklık katar. Ağırlığı düşük olduğundan bina kolonlarına baskı söz konusu değildir. Ses ısı yalıtımı sağlar ateşe ve darbeye dayanıklıdır elektrik kablo döşeme veya aydınlatma montajına ulaşımı rahattır. Çıkar tak sök işlemleri yapılabilir. Avize ve klasik aydınlatma sistemlerinin yerine alçıpan asma tavanlar modern mimari led ışıklar ve 3D görsellerini yerine bırakmıştır.

Sıkça tercih ediliyor olmasının başlıca sebebi düşük bütçeli ve ekonomik olmasıdır. Sadece bununla da kalmıyor kaliteli ve yalıtımlı malzemesi ile ısı tasarrufu ve ses emiciliği sağlıyor. Led ışıklandırma ile enerji tasarrufu sağlamakla birlikte ışığı yansıtma özelliği ile kaliteli ve sağlıklı aydınlatma sağlıyor. Hafif olması 12 saatte montajı ve birçok model çeşitliliği ile evinize iş yerinize şıklık katıyor sizleri avize ampul kablo gibi karışıklıklardan kurtarıyor.

 

GÜNÜMÜZDE PEK ÇOK ALANDA KULLANIMI YAYGINLAŞAN ASMA TAVANLAR FİRMAMIZ KAYAOĞLU İNŞAAT HİZMET VERDİĞİ GENİŞ BÖLGE OLANAĞINA RAĞMEN KUSURSUZ HİZMET SUNMAKTA GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ VE DÜNYA PAZARINDAKİ EN YENİ ÜRÜNLERİ BÜNYESİNDE TUTARAK HER TÜRLÜ İSTEĞE CEVAP VERMEKTEDİR GEMLİK ALÇI EKİBİ GEMLİK ALÇI USTASI GEMLİK ALÇI VE MALZEME SATIŞI OLARAK BİZLERE KOLAYCA ERİŞİM SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

 

 

Siz de kaliteli işçilik uygun fiyatlar uzman ekibimiz ve güler yüzlü kadromuz ile birlikte evinize tasarlayabilirsiniz detaylı bilgi için arayabilir fiyat bilgisi alabilirsiniz

5/5 - (2 votes)